Naše služby

Výroba a vývoj svítidel

Vzhledem k vysokým nárokům na kvalitu našich svítidel vyrábíme prakticky všechny jejich části přímo v naší společnosti. Nechceme zaplavovat trh výrobky z levných materiálů s krátkou životností, proto k výrobě povrchů svítidel používáme pouze ušlechtilé materiály.

Svítidla vznikají osazováním "ledek" na desky plošných spojů na automatických osazovacích linkách. Tvary svítidel vycházejí ze způsobu, jakým LED diody vyzařují světlo, tzn. mají takový tvar, kdy je možné "ledky" vedle sebe plošně skládat a využít jejich zmnoženého svícení v jedom směru.
 

Vedle vývoje a výroby svítidel nabízíme také tyto služby

 

Návrh a projekce osvětlení

Nevíte si rady s návrhem osvětlení ve Vašem projektu či objektu? Rádi Vám pomůžeme. Naše svítidla sami vyrábíme a nejlépe známe jejich vlastnosti a požadavky. Podle účelu a potřeb Vašeho prostoru Vám rádi doporučíme také vhodnou barvu světla či typ difuzoru.

Financování projektu

Potřebujete vyměnit hodně svítidel a zdá se Vám vstupní investice příliš vysoká? Máme řešení. Podle typu a rozsahu projektu jsme pro Vás připravili zajímavou možnost finacování připravované akce.

 

Kontaktujte nás

Potřebujete se na něco zeptat?
Napište nám nebo nám rovnou zavolejte (+420) 266 190 011.


* Jméno:
* E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Kolik je 2+2
* povinná pole